prelegenci

Aleksander Sienkiewicz

Licencjonowany trener szwajcarskiej metodyki Structogram®. Od lat zajmuje się profesjonalną sprzedażą, komunikacją reklamową oraz budowaniem nowoczesnych strategii docierania do klienta. Doradca zarządów, koordynator projektów B+R z zakresu innowacji. Autor, prelegent na polskich i europejskich scenach. Więcej na oficjalnej stronie: http://www.OlekSienkiewicz.pl

Architekt krajobrazu, prowadzi autorską pracownię projektową – Zieleniarium specjalizując się w kształtowaniu publicznych terenów zieleni oraz gospodarowaniu wodami opadowymi. Aktualnie oprócz projektowania pracuje także jako specjalista ds. małej retencji
w gdańskiej spółce komunalnej Gdańskie Wody. Autorka licznych opracowań naukowych i realizacji systemów małej retencji w różnej skali, które przedstawi w ramach konferencji.

Joanna Rayss

Dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie. Od początku swojej pracy w urzędzie wielką wagę przykłada do współpracy z mieszkańcami. Słucha ich potrzeb i oczekiwań, ale również stara się poprzez szereg działań angażujących mieszkańców, włączać ich w działania dotyczące terenów zielonych. Otwarty na innowacje. W ramach nowej jednostki stworzył m.in. Zespół Konserwacji Zieleni wyposażony w nowoczesny sprzęt, który odpowiada za pielęgnację dwóch najstarszych parków Krakowa. Wprowadził nowy system umów z wykonawcami odpowiedzialnymi za utrzymanie terenów zielonych – „Utrzymaj standard”. Zaskakuje wciąż nowymi pomysłami, energią i pozytywnym stosunkiem do świata.

Piotr Kempf

Mgr inż. architekt krajobrazu, absolwent
i pracownik naukowy architektury krajobrazu na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, fundator Fundacji Krajobrazy, współwłaściciel pracowni Garden Concept. Posiada duże doświadczenie w zakresie kierowania i zarządzania procesami inwestycyjnymi podczas realizacji obiektów architektury krajobrazu, w tym, budowy ogrodów przydomowych, parków zabytkowych
i przestrzeni publicznych.

Wojciech Januszczyk

Absolwent Wyższej Szkoły Administracji
i Biznesu w Gdyni. Specjalizuje się w zarządzaniu produktem, posiada kilkuletnie doświadczenie jako Product Manager. Obecnie zawodowo związany z firmą Global Control 5. Doświadczenie zdobywał u dystrybutora robotów odkurzających iRobot oraz u producenta robotów koszących Friendly Robotics (obecnie MTD). Jako jedna z nielicznych osób
w Polsce zna większość robotów domowych i ogrodowych od podszewki.

Michał Bugajski

+

+

Marcin Blancard

Mgr inż. Inżynierii Materiałowej, zawodowo od 25 lat związany z branżą budowlaną, a „prywatnie” praktycznie od zawsze – ojciec i brat są architektami. Pracował dla największych producentów materiałów budowlanych (kilkukrotnie dla koncernu Saint-Gobain), zarówno w marketingu, product management’cie jak
i w sprzedaży. Od ponad dwóch lat pracuje dla firmy Rain Bird jako Regionalny Menadżer Sprzedaży na Europę Wschodnią.

Absolwentka prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze procesów gospodarczych. W ramach prowadzonej praktyki zajmuje się prawnymi aspektami relacji między uczestnikami procesu inwestycyjnego z zakresu zagospodarowania terenów zieleni. Od lat współpracuje z organizacjami branżowymi, na zaproszenie, których stara się przybliżyć uczestnikom konferencji i szkoleń podstawowe zagadnienia prawne związane z praktycznym wykonywaniem zawodów architekta krajobrazu, projektanta i wykonawcy terenu zieleni.

Sara Dąbrowska

+

Od ponad 11 lat zawodowo związany
z holenderską firmą in-lite, będąca producentem renomowanych produktów z zakresu niskonapięciowego oświetlenia zewnętrznego. Swoją karierę w in-lite rozpoczynał, jeszcze jako student, od działu logistyki, dziś jest Business Managerem w budowaniu relacji międzynarodowych z klientem.

W swojej pracy doskonale realizuje swoje prywatne pasje.

Mark van Kooten

+

Tomasz Więcek

Założyciel Drago, absolwent Politechniki Gdańskiej. Od 18 lat wraz z dwójką wspólników czynnie obserwuje „zieloną branżę”. Dostrzega potrzebę stałego oraz konsekwentnego wprowadzania innowacji i znajdowania rozwiązań, które znakomicie uzupełniają pracę instalatorów. W wolnych chwilach pasjonat kolarstwa oraz biegów długodystansowych.

+

Michał Dziobko

Absolwent Politechniki Gdańskiej, kierownik działu Projektów w firmie Drago, konsultant firm Rain Bird, Weathermatic, Signature oraz Dab

Pumps. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem automatycznych systemów nawadniających oraz systemów pompowych. Autor

licznych koncepcji irygacyjnych

w Polsce i za granicą potwierdzonych pracami wykonawczo-nadzorczymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń tematycznych dla klientów. Prywatnie, w wolnych chwilach pasjonat wycieczek górskich i astronomii.

Piotr Grzelak

Radny Miasta Gdańska w kadencji
2010-2014. Zasiadał w Komisji Strategii
i Budżetu, był wiceprzewodniczącym Komisji Rozwoju Przestrzennego i Ochrony Środowiska oraz członkiem Komisji Rewitalizacji Rady Miasta Gdańska. Pracował w tym czasie w Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego. Od 2014 roku zastępca Prezydenta ds. polityki komunalnej. Piotr Grzelak urodził się w 1982 roku, jest magistrem socjologii.

Werner Hendriks

Dawniej architekt krajobrazu, obecnie inżynier w obszarze terenów zielonych, znany specjalista z zakresu systemów nasadzeń drzew na terenach miejskich, odpowiedzialny za wprowadzenie wielu innowacji na tym polu. Wraz ze swoim zespołem wspiera projekt przedłużania żywotności drzew w obszarach miejskich.

Obecnie związany z firmą Green Max.

+

+

Tomáš Kurdziel

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Pradze oraz Uniwersytetu Pardubice. Magister ekonomii z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży, finansów oraz marketingu. Od 2012 zajmuje się doradztwem dla firmy ITTEC oraz współpracą z międzynarodową siecią Rainworks Startegic Alliance.W pracy skoncentrowany na analizach ekonomicznych oraz utrzymywaniu relacji z klientami i partnerami biznesowymi. Prywatnie wytrawny znawca sztuki piwowarskiej, wielbiciel długich rozmów o życiu i gry w tenisa.

Drago sp. z o.o. sp.k. ul. Kartuska 370 | 80-125 Gdańsk

email: info@drago.pl | tel: +48 58_303_96_24